KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8805087
nr 880 5087
Etsning
Oidentifierad Konstnär Beethoven, signerad, 46/99, 44x50
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:59:51
500 kr
150 kr
250 kr
400 kr
Etsning
nr 880 5087
Etsning
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 10 mars 2014 |